تائورین


تائورین یک آمینو اسید غیر ضروری میباشد. در ساخت بافت عضلانی نقش دارد و به منظور هضم چربی ها، کنترل کلسترول خون و جذب ویتامین های محلول در چربی به آن نیاز داریم. تائورین یک آنتی اکسیدان بوده و همچنین خاصیت سم زدایی از بدن را دارد. تائورین در بدن باعث کاهش فشار خون میگردد. مصرف تائورین موجود در نوشابه انرژی زا پاز فان باعث تحریک سیستم عصبی، افزایش انرژی، رفع خستگی ،نشاط آوری، افزایش استقامت و رفع استرس میشود، این ماده در ترکیب با اینوزیتول و کافئین برای افزایش هوشیاری در فعالیت های مغزی بسیار موثر است.

کافئین


یکی از معروف ترین محرک ها که به میزان متفاوت در دانه ها، برگ ها و میوه ها و دیگر گیاهان یافت میشود. این ماده در سراسر جهان به راحتی استفاده میشود. مزایای این ماده عبارت است از: رفع خستگی، بازگرداندن هوشیاری و فراهم نمودن یک ذهن سریعتر،شفاف تر و هماهنگی بیشتر بدن.

توتی فروتی


یکی از محبوب ترین و شیرین ترین پروفایل های طعم است که طعمی از ترکیب میوه های استوایی آبدار نظیر پاپایا و با کمی نت خوش عطر توت های استوایی است، عصاره آن از ترکیب و تخمیر تمام میوه های یاد شده تهیه میگردد و بهترین تعریف یک طعم از مجموع میوه های استوایی در دنیا می باشد که انرژی زای پاز فان از آن بهره میبرد.

ویتامین های گروه B


نوشابه انرژی زا پاز فان هر کدام حاوی انواع مختلفی از ویتامین ها گروه ب میباشد و پاز فان شامل تمام گروه ویتامین های ب (ب2،ب3،ب5،ب6،ب12) نیز می باشد. ویتامین خانواده ب باعث خارج شدن انرژی از غذاها می شود. ویتامین ب 12 به طور خاص به بالا رفتن تمرکز و بهبود حافظه کمک میکند.